ВІТАЄМО НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ
ДИТЯЧОГО ДОШКІЛЬНОГО ОБ`ЄДНАННЯ


ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ В ДОШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ОСВІТОЮ

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ МІСТА МАРГАНЦЯ

ЕЛЕКТРОННИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ

ВІДДІЛ ОСВІТИ МАРГАНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ


/Files/images/ddo/CIMG1125.JPG

Наш сайт - це дивна казка,
Тут для всіх Вас, знання і підказка,
Так що не баріться,
Як настане час,
Поспішіть швиденько на цей сайт, до Нас!


Виховання — велика справа: ним вирішується доля людини… Нове, щоб бути дійсним, має історично розвинутися із старого, — і в цьому законі полягає важливість виховання, і ним же зумовлюється важливість тих людей, які беруть на себе священний обов’язок бути вихователями дітей.
К.Д.Ушинський


Найголовніше завдання нашого суспільства – виховання справжнього громадянина, патріота своєї країни. Успішність розв'язання цього завдання залежить від того, хто формує молоду особистість, тобто від вчителя. Тільки вчитель — профессіонал, учитель-майстер може виховати сильну особистість, яка прагне до самоосвіти, самовдосконалення та самореалізації; провести уроки Людяності, Доброти, Щирості. Школа існує для учнів. Педагоги нашого міста створюють сприятливі умови для навчання, виховання та розвитку дітей, знаходяться у постійному творчому пошуку, активно впроваджують інноваційні педагогічні технології. В обласному освітньому проекті «Дніпропетровський стандарт розвитку освіти» зазначено що, пріоритетними мають бути питання:- розвитку дошкільної освіти;
- збереження життя і здоров’я дітей;
- комп’ютеризація та профілізація школи;
- забезпечення державних гарантій щодо матеріального та морального заохочення педагогічних працівників;
- і що найголовніше - це виховання свідомого громадянина-патріота.


/Files/images/ddo/CIMG1126.JPGБородкіна Єлизавета Іванівна, директор ДДО, заслужений працівник освіти України Дошкільна освіта – це стратегічний ресурс для всебічного розвитку дитини та забезпечення її національних інтересів, а також зміцнення авторитету та іміджу ДНЗ, де створені умови для самореалізації кожної особистості.
Враховуючи основні положення Національної доктрини розвитку освіти, увага педагогів все більш фокусується на створенні моделі дошкільного навчального закладу, як відкритої цілеспрямованої соціальної системи, яка використовує в своїй діяльності загальні закономірності сучасного менеджменту.
Визнання необхідності свідомого управління змінами, їх передбачення, регулювання, пристосування до змінюючих зовнішніх умов прискорює процес оновлення діяльності в ДНЗ. Тому питання суттєвих змін до деяких підходів до планування діяльності дошкільного навчального закладу потребує значного корегування. Потребує оновлення навчальної бази закладу, поширення використання інтерактивних форм впливу на педагогічний процес; організація навчання дітей за методиками та технологіями, які активізують розумову діяльність і творчо організовують освітній простір.

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.